سنگی قیمتی با قابلیت ست شده با تمام لباس های شما

وقتی نام یاقوت سرخ را می شنویم ، رنگ قرمز را به ذهن همه ی ما خطور می کند . در کنار آن زمانی که نام زمرد را می شنویم به رنگ سبز فکر کنیم. حالا بیاید تمام رنگ ها را تصور کنیم، میشود یک سنگ تمام رنگ ها داشته باشد ؟ بله وجود دارد . یک سنگ وجود دارد که در تمام رنگهای رنگین کمان را داراست. بله ، ما در مورد تورمالین صحبت می کنیم. رنگ این سنگ از زرد روشن و نارنجی گرم تا آبی سرد و سیاه است. تعجبی ندارد که این نوع را به عنوان سنگ قیمتی با بیشترین طیف رنگی شناخته می شوند.حالا این سوالات مطرح می شود ، تورمالین چیست؟ چه چیزی آنها را ویژه میکند؟ و چه مواردی باید هنگام خرید جواهرات دارای این سنگ قیمتی را در نظر بگیرید؟ برای یادگیری همه اینها و موارد دیگر با ما باشید .

ادامه مطلب

کوارتز گل رز سنگی با جذابیت فراوان

هر رنگ جذابیت منحصر به فرد خود را دارد و هر شخص رنگ خاصی را بیشتر از رنگ های دیگر دوست دارد .گاهی اوقات ، به نظر می رسد مرز بین قرمز خیلی پر رنگ و سفید ، یک رنگ کم رنگ جذاب است . بله درس حدس زدید این رنگ صورتی است .
با وجود رنگ های مختلف از پررنگ تا کم رنگ ، صورتی می تواند در عین حال کم رنگ ، زیبا و خاص باشد. احتمالاً به همین دلیل است که کوارتز ظریف و صورتی رنگ هرگز در جلب توجه کم نمی آورد. جای تعجب نیست که این یکی از محبوب ترین سنگهای قیمتی نیمه قیمتی در بین دوستداران جواهرات است.

ادامه مطلب

آیا شما کوارتز های جذاب را می شناسید ؟

شما هم به دنبال سنگ قیمتی زیبا هستید ؟ سنگی که در عین زیبایی دارای قیمت مناسب باشد؟ آیا فکر می کنید یافتن یک سنگ قیمتی زیبا ، درخشان ، بادوام ، رنگارنگ و همزمان با هزینه مناسب ، اگر غیرممکن نیست ، سخت است؟ خوب ، وقت آن رسیده که دوباره فکر کنید. وقت آن است که به کوارتز فکر کنید!این سنگ نیمه قیمتی به اندازه یاقوت و الماس گران ، کمیاب و با ارزش نیست.اما چرا؟ و چه چیزی باعث محبوبیت آن می شود؟ چرا جذابیت حلقه طلا کوارتز ، گوشواره طلا ، پلاک طلا اسم و گردنبند طلا بسیار زیاد است؟

ادامه مطلب

مروارید سنگی قیمتی از دل موجودی زنده

همه افراد مخصوصا بانوان با این نظر موافق هستند که مروارید گوهر مناسب یک ملکه است و به حق نیز چنین است. درخشش ظریف آنها باعث می شود این سنگ های قیمتی کلاسیک و جذابیت ابدی داشته باشند که مورد پسند بانوان در هر سنی باشند . قرن ها است که گفته می شود اینها نشان دهنده ثروت و موقعیت اجتماعی افراد هستند. در این مقاله همه چیزهایی که باید درباره مرواریدها بدانید – تاریخچه ، انواع ، کاربرد و نکات مراقبت و خرید را برایتان باز گو می کنیم با ما همراه باشید .

ادامه مطلب

زمرد سنگی با ارزش تر از الماس، آن را می شناسید ؟!

به نظر شما الماس گرانترین سنگ قیمتی جهان است؟ پاسخ این سوال منفی است .الماس ها گرانترین سنگ قیمتی نیستند . تعجب کردید! در حقیقت ، سنگ دیگری نیز وجود دارد که در شکل طبیعی خود می تواند دو برابر یک الماس با همان اندازه و وزن گران باشد. و این سنگ قیمتی – بله ، درست متوجه شدید – زمرد است. این زیبایی سبز قلب بسیاری را از انسان ها را گرفته است. چه کسی را می توان سرزنش کرد؟ جذابیت این سنگ این چنین است.

ادامه مطلب

گارنت سنگی که رنگ تازه ای به ژانویه و دی ماه می دهد

اگر ژانویه میلادی و دی ماه شمسی را با رنگ هایی مانند خاکستری و سفید تصور کنید ، تعجب آور نیست. به هر حال ، در این ماه بسیاری از مناطق جهان را زیر برف فرار گرفته است. اما یک علاقه مندی به سنگ های قیمتی ماه تولد ژانویه و دی ماه ، اغلب این دو ماه را به طیف غنی از رنگ ها مرتبط می کند. این یک سنگ قیمتی است که می تواند هر کسی را به زانو درآورد.در واقع ، این سنگ قیمتی زیبا به دلایلی که فراتر از زیبایی و رنگ آن است ، مردم را به سوی خود جذب می کند . اگر این سنگ نیز مورد علاقه شما است ، زمان آن رسیده است که در مورد این سنگ قیمتی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ادامه مطلب

قبل از خرید پلاک طلا اسم آمتیست این مقاله را مطالعه کنید .

رنگ بنفش گیرایی خاصی دارد و همه رو به خود جلب می کنند . در عین حال جذاب ، پررنگ و گرم است. این ویژگی ها دقیقاً ویژگی هایی است که آمتیست ها را از سنگ های قیمتی دیگر در جهان جواهرات متمایز می کند. خواه یک جفت گوشواره طلا ، دستبند طلا یا انگشتر طلا مملو از این زیبایی های بنفش بخرید . می خواهید در مورد آمتیست بیشتر بدانید؟ با ما باشید تا نکات جالبی در مورد آمتیست ها را بدانید.

ادامه مطلب

سیترین و نکات مهمی در مورد آن

بله ، ترکیبی زیبا و دلربا! ، زرد روشن ، این زیبایی های زرد ممکن است به اندازه یک یاقوت یا زمرد ارزش نداشته باشند. اما در واقع نادر و ارزشمند هستند. گوشواره طلا سیترین یا پلاک طلا اسم ، انگشتر طلا یا گردنبند طلا ، جواهرات و زیورآلات ساخته شده از این سنگ نیمه قیمتی خیره کننده است.در این مقاله در مورد همه چیزهایی که باید در مورد زیورآلات طلا سیترین بدانید آورده شده است. ما خلاصه ای از تاریخچه ، ویژگی ها ، انواع ، دستورالعمل های خرید و نکات مراقبت را به شما ارائه می دهیم ، با ما باشید.

ادامه مطلب

همه آنچه باید در مورد آکوامارین بدانید

شما تا به حال به دریا عمیق آبی نگاه کرده اید و فکر کرده اید که چقدر زیبا است؟ آیا رنگ آب های عمیق تا به حال شما را مسحور کرده است؟ تا به حال فکرده اید که ان رنگ ها را همشه در کنارتون داشته باشید ؟ شما می توانید رنگ طراوت آبی دریای درخشان را که به شکل جواهرات ظریف ساخته شده اند، را استفاده کنید. برای شروع تمام آنچه شما نیاز دارید یک سنگ قیمتی به نام آکوامارین است. امروزه انگشتر طلا آکوامارین ، گوشواره طلا ، پلاک طلا اسم و دستبند طلا در بین علاقه مندان به جواهرات رواج دارند.

ادامه مطلب

7 هدیه خاص برای همسرتان

دادن هدیه خاصی که به طرف مقابل که به او احساس خوشایندی را القا کند ، یکی از بهترین احساسات انسان است.ما لیستی از بهترین های زیورآلات و جواهرات را برای شما آماده کرده ایم تا انتخاب هدیه برای عزیز تان آسان باشد

ادامه مطلب